Współpraca

Oferujemy przeprowadzenie niebanalnych kampanii reklamowych – oryginalnych, skutecznych, z humorem i pełnym zaangażowaniem.

Minimum 10% z pozyskanych środków przeznaczymy na pomoc zwierzętom.
Tak więc płacisz i jeszcze pomagasz!

Podstawowe formy współpracy reklamowej:

1. Prezentacja dowolnego produktu, linii produktów i testy – artykuł, zdjęcia, film opublikowane na naszej stronie, Facebooku, Instagramie, Snapie.

2. Wiadomość Ding! (czyli “mailng” bezpośrednio w aplikacji – na telefony wszystkich użytkowników aplikacji) – warto podkreślić, że w przypadku aplikacji open rate wynosi ponad 30%!

3. Kampania na Instagramie. Wszystkie nasze zdjęcia na Instagramie oznaczone określonym hashtagiem, częsta prezentacja produktu na zdjęciach.

4. Mailing klasyczny, e-mail – wysyłka mailingu do naszej bazy użytkowników.

5. Banery na naszej stronie www.dingdog.pl – na tydzień lub miesiąc.

6. Sponsoring karty Zdrowie, czyli obrendowanie karty logo Klienta na miesiąc, kwartał, pół roku.

7. Sponsoring karty OKAZJE, czyli prezentacja 3 produktów z przekierowaniem na stronę – to fajna opcja dla sklepów internetowych, dużych dystrybutorów.

8. Kupno kolorowych reklamowych spinaczy na mapie, czyli kolorowe znaczniki z info o punkcie – świetne narządzie dla sklepów stacjonarnych, punktów sprzedaży, usług itd. Użytkownik wchodząc na mapę „opatruje się” z tym punktem. Po jakimś czasie wie, że obok miejsca jego spacerów jest np. sklep zoologiczny czy salon piękności psów.

9. Inne – gry i zabawy miejskie w oparciu o aplikację: szukanie skarbów, pogoń za uciekającym adminem, inne w zależności od produktu i wyobraźni.

Dużo pomysłów i funkcjonalności jeszcze nie jest zrealizowana w aplikacji, ale pod określonego Klienta możemy przygotować niebanalną kampanię – możliwości współpracy jest mnóstwo.

Podstawowe informacje dla reklamodawców:

– ilość zarejestrowanych użytkowników: ok. 12 000
– Facebook: ok. 11 400 obserwujących
– Instagram: ok. 5 500 obserwujacych

Zapraszamy do współpracy: kontakt@dingdog.pl