Współpraca reklamowa

Oferujemy przeprowadzenie niebanalnych kampanii reklamowych - oryginalnych, skutecznych, z humorem i pełnym zaangażowaniem. 

 

Minimum 10% z pozyskanych środków przeznaczymy na pomoc zwierzętom. Tak więc płacisz i jeszcze pomagasz!

 

Podstawowe formy współpracy reklamowej:

1. Prezentacja dowolnego produktu, linii produktów i testy - artykuł, zdjęcia, film opublikowane na naszej stronie, Facebooku, Instagramie.

2. Wiadomość Ding! (czyli e-mailng bezpośrednio do aplikacji - na telefony wszystkich użytkowników aplikacji) - warto podkreślić, że w przypadku aplikacji open rate wynosi ponad 30%!

3. Kampania na Instagramie. Wszystkie nasze zdjęcia na Instagramie oznaczone określonym hashtagiem, częsta prezentacja produktu na zdjęciach.

4. Mailing klasyczny, e-mail - wysyłka mailingu do naszej bazy użytkowników.

5. Baner top na naszej stronie www.dingdog.pl - na tydzień lub miesiąc.

6. Sponsoring karty Zdrowie, czyli obrendowanie karty logo Klienta na miesiąc, kwartał, pół roku.

7. Sponsoring karty OKAZJE, czyli prezentacja 3 produktów z przekierowaniem na stronę - to fajna opcja dla sklepów internetowych, dużych dystrybutorów.

8. Kupno kolorowych reklamowych spinaczy na mapie, czyli kolorowe znaczniki z info o punkcie - świetne narządzie dla sklepów stacjonarnych, punktów sprzedaży, usług itd. Fajne jest to, że użytkownik wchodząc na mapę „opatruje się” z tym punktem. Po jakimś czasie wie, że obok miejsca jego spacerów jest np. sklep zoologiczny czy salon piękności psów. 

9. Inne - gry i zabawy miejskie w oparciu o aplikację: szukanie skarbów, pogoń za uciekającym adminem, inne w zależności od produktu i wyobraźni.

 

Dużo pomysłów i funkcjonalności jeszcze nie jest zrealizowana w aplikacji, ale pod określonego Klienta możemy przygotować fajną, niebanalną kampanię - możliwości współpracy jest mnóstwo. 

 

Podstawowe informacje dla reklamodawców:

- ilość zarejestrowanych użytkowników: ok. 11 000 

- Facebook: ok. 11 300 obserwujących

- Instagram: ok. 4 700 obserwujacych

 

Zapraszamy do współpracy: kontakt@dingdog.pl