Przyjaciele

Jeśli nas lubisz i wspierasz, udostępnij naszą stronę, a odwzajemnimy się, udostępniając Twoją. 
(zastrzegamy prawo do niepublikowania jeśli zawartość strony, jeśli będzie sprzeczna z naszymi poglądami lub/i zawierała bezużyteczne dla innych DingDogowców treści)

 

Pozytywne szkole psów polega na wzmacnianiu zachowań, których chcemy, żeby pies się nauczył, poprzez właściwe nagradzanie smakołykami, zabawą czy pochwałą. Tym sposobem można wyszkolić każdego psa, bez względu na wiek czy rasę. Dzięki wolnym od lęku technikom wychowasz sobie radosnego psa, który będzie chętnym partnerem w procesie nauki. Metody pracy z psem, wykorzystywane w mojej szkole, oparte są na wiedzy z zakresu behawioru psów, którą zdobyłam na studiach podyplomowych w Warszawie na kierunku psychologii zwierząt oraz na kursie szkolącym trenerów psów realizowanym przez Centrum Kynologiczne Canid w Krakowie.

 

Fundacja pomagająca psom rasy basset hound. Także dzięki Waszej pomocy nasi podopieczni odzyskują siły i trafiają do swoich wyśnionych nowych domów, gdzie wracają do zdrowia i odzyskują wiarę w ludzi. Często potrzebują drogich leków i czasu aby móc rozpocząć nowe, lepsze życie. 

Serdecznie zapraszamy na nasz fanpejdż i zachęcamy do śledzenia losów naszych podopiecznych. 

Możecie przekazać nam 1% podatkuKRS 0000472833 lub dokonać wpłaty na konto bankowe fundacji: 59 1140 2017 0000 4702 1303 9732. Przegubowo dziękujemy w imieniu wszystkich podopiecznych. Bassety SOS.