Pomoc

Nie mogę znaleźć apki. Gdzie ona jest?

Zapraszamy do sklepu Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.dingdog

Czy za to się płaci?

Użytkownik, rejestrując się w serwisie DingDog i pobierając aplikację otrzymuje do niej dostęp bez żadnych opłat i zobowiązań na przyszłość – może użytkować aplikację i serwis.

Minimum 50% z wszelkich wpływów dla DingDoga przeznaczamy na pomoc zwierzętom (teraz, gdy apka wymaga nakładów na promocję i rozwój – potem znacznie więcej). Chcemy z DingDoga zrobić przedsiębiorstwo, które by generowało pieniądze na pomoc zwierzakom, bo po to ta apka powstała. Żeby nie wciąż liczyć na datki, na zbiórki itd. Przy odpowiedniej liczbie użytkowników dochody z reklam mogłyby zmienić życie wielu zwierzakom, a DingDogi zmienić wiele i nieźle zamerdać. Ale zobaczymy, czy nasze wizje i szczere chęci połączą się z wizjami i chęciami użytkowników:)

Dołącz do DingDog team – już sama rejestracja w serwisie pomoże zwierzakom!

Jak to działa?

1. Na swojej komórce instalujesz aplikację ze sklepu Google Play.

2. Wypełniasz swój profil – TO WAŻNE. Dzięki temu osoby z Twojej okolicy będą mogły Cię znaleźć, będziemy mogli Ci fundnąć karmę w konkursach itd.

3. Gdy wyjdziesz na spacer uruchom apkę, kliknij “Zamelduj się”. W opcjach możesz zaznaczyć “widoczny dla znajomych”/”widoczny dla wszystkich”

4. Odszukaj i dodaj znojomych z Twojej okolicy. Dzięki temu będziesz wiedzieć, gdy znajomy wyjdzie na spacer, będzieci mogli ze sobą pisać itp.

5. Spójrz na mapkę i zobacz kto i z jakim psem spaceruje – zaproś ich na wspólny spacer albo po prostu dołącz do nich. Tu i teraz 🙂

Nie mogę zainstalować aplikacji/błędy w instalacji

1. Najczęściej błędy wynikają z niezalogowania/błędnego logowania się do GooglePlay. Sprawdź jak jesteś zalogowany.

2. Drugą powtarzającą się przyczyną jest brak pamięci. Choć DingDog waży tylko niecałe 6 MB niektórzy mają tak przeładowaną pamięć, że nawet tyle nie są w stanie zainstalować.

3. Jeśli nie możecie ściągnąć z jakichś przyczyn aplikacji prosimy o zrobienie printscreena komunikatu i przesłanie nam mailem (kontakt@dingdog.pl) lub za pomocą wiadomości na Facebooku. W najnowszych wersjach systemu Android możemy bez problemu zrobić zrzut ekranu naciskając kombinację klawiszy: klawisz blokowania ekranu + klawisz głośności w dół.

Mam iPhona, telefon z Windows. Jak zainstalować aplikację?

Do końca lutego będzie gotowa do probrania aplikacja na iPhone’y (iOS). Co do Windows – wszystko jest kwestią pieniędzy, a tych na razie nie mamy, by budować kolejny system. Staramy się maksymalnie udoskonalić aplikację i wdrożyć choć część naszych pomysłów.

Aplikacja nie działa – nie pokazuje nikogo w mojej okolicy.

Aplikacji w wersji 1.0.0 została opublikowania 28.09.2015. Aplikacja ma więc 4 miesiące. Po prostu jeszcze zbyt mało osób o niej wie. Powiedz o apce znajomym, udostępnij na Facebooku, a bardzo pomożesz nam w jej rozpropagowaniu – no i wirusowo sobie załatwisz nowych znajomych z Twojej okolicy:)

Apka ma ustawienia prywatności jak Facebook. Czyli użytkownicy mogą byćna spacerach, ale ich nie widzisz, bo nie są Twoimi znajomymi. Dlatego też wypełnij dobrze swój profil (miasto), ale też wyszukaj użytkowników po mieście i dodaj ich do znajomych. No i skoro apka ma tylko 5 MB i do tego jest rozwijającym się szczeniakiem, to daj nam jeszcze czas na jej rozpropagowanie. Zaganiamy jak bordery nowych użytkowników.

Pamiętaj, że DingDog powstał po to, żeby pomagać zwierzakom. Mamy nadzieję, że kiedyś to się uda, a Ty przyłożysz do tego łapę 🙂

Kim jesteście? O co tu chodzi?

Jesteśmy grupą przyjaciół. Wyprowadziliśmy się z miasta. Mieszkam na kaszubskiej wsi, w bloku, ale nad jeziorem 🙂 Mamy 13-letniego opla, kisimy buraki, zbieramy grzyby. Mamy psa. Teraz jednego, a były dwa. I dlatego wymyśliłam tę aplikację – żeby pies mógł sobie znaleźć kogoś na wspólne spacery. Nie jesteśmy jakimś zookorpem, promowanym i kochanym przez media jak Kusznierewicz startupem 🙂 Nie chodzi o Alfa Romeo, które tu nam stanie przed blokiem, ale o to, żeby zrobić aplikację globalną i pomóc.

Minimum 50% z każdej złotówki, którą pozyskamy przeznaczymy na pomoc zwierzakom. Gdyby aplikacja odniosła sukces środki byłyby ogromne, a my moglibyśmy ZASADNICZO zmienić sytuację zwierząt w Polsce i nieźle zamerdać świat. I to jest nasz pierwszy cel. Drugi cel to móc tylko to robić i nad DingDogiem pracować dobrze się przy tym bawiąc, dając także Wam dużo radości z tworzenia czegoś naprawdę dobrego i fajnego!

Odwiedziała nas na wsi ekipa Dzień Dobry TVN więc nawet możesz zobaczyć, jak i gdzie mieszkamy – KLIK!

Mogę o Was napisać na swoim blogu/stronie, ale chcę za to…

Doceniamy Twoją pracę. Jednak po prostu nie możemy Ci teraz zaoferować żadnego wynagrodzenia. Natomiast będziemy wdzięczni i się odwdzięczymy, gdy będzie to tylko możliwe. Mamy zeszyt „Pomocna dłoń”, w którym zapisujemy wszystkich, którzy nam pomogli w tych najcięższych chwilach i wyciągnęli do nas rękę.

Czy mogę Wam pomóc?

Jasne! Możesz nam ogromnie pomóc w jeden prosty sposób – powiedz znajomym, rodzinie, przyjaciołom, że jest coś takiego jak DingDog. To będzie najlepsza, najwartościowsza pomoc, o jakiej byśmy marzyli. Jeśli do tego będziecie lekko namolni i zapytacie potem, czy już zainstalowali apkę to już w ogóle będzie mistrzostwo świata.

Jeśli znasz kogoś z mediów – podrzuć mu ten temat na materiał. Dzięki temu coraz więcej ludzi dowie się o DingDogu.

BARDZO WAM WSZYSTKIM Z GÓRY DZIĘKUJEMY!