Partnerzy

Pozarządowa organizacja pożytku publicznego, skupiającą osoby, którym nie jest obojętny los zwierząt. Działamy od 2000 roku walcząc o ich prawa:
* Walka o przestrzeganie praw zwierząt i poszanowania ich życia;
* Uwrażliwienie na smutny bardzo często los dwu- i czworonogów;
* Interwencje w przypadkach znęcania się nad zwierzętami;
* Budowa świadomości ludzi opartej na odpowiedzialności i trosce o zwierzęta;
* Promocja zdrowego stylu życia wolnego od cierpienia i zabijania;

Viva prowadzi Schronisko w Korabiewicach, prowadzi patrol interwencyjny, programy takie jak: Otwarte Klatki, Jutro Będzie Futro, promuje zdrowy tryb życia i niezabijanie w akcji Zostań Vege.

Niuchacz zawsze coś wyniucha! Super blog z wszystkimi nowościami jeśli chodzi o ackesoria, karmy i imprezy dla psów. Niuch zawsze pierwszy wie o wszyskich konkursach, naborach na testy, czy nowych trendach w psiej modzie. Nie wiesz, jaką karmę, jakie szelki, jaką obrożę wybrać – obserwuj Niucha albo po prostu napisz. Otrzymasz pogłębioną, rzetelną analizę plusów i minusów. Dostaniesz najlepszą wiedzę.

Niuchacz kibicował DingDogowi od samego początku, gdy było bardzo ciężko – dziękujemy!

Zamerdani to blog Amelii Bartoń i Jej psów – owczarka niemieckiego Donnera i kundelka Elzy. Z bloga Amelii możecie dużo dowiedzieć się o wychowaniu i trenowaniu psa. Amelia jest trenerem Canid , a liczne warsztaty i seminaria pozwoliły jej rozwijać pasję jaką jest praca z psami.

My bardzo lubimy też szczerość blogowania Amelii – są wpadki, są problemy, są sukcesy – o wszystkich przeczytacie u Amelki, Donnera i Elki.

Na stronie Karoliny Mazur można znaleźć artykuły dotyczące zdrowia psów oraz ich zachowań, relacje z przebiegu prozwierzęcych  imprez, wywiady, czy przepisy na psiepyszne smakołyki.

Karolina przede wszystkim pomaga zwierzakom. Tego na stronie czy na FB nie widać, ale ilość zrobionych zdjęć bezdomników, imprez na rzecz zwierząt, pośrednictwo w adopacjach już dawno zapisana jest Jej w zwierzęcym niebie. Dziękujemy Karolina!

Pies Moją Miłością jest z nami od początku, gdy nasz dingodogowy szczeniak jeszcze był ślepy 🙂