Media o nas

O DingDog w każdej Biedronce w Polsce!

Czasopismo “Mój Pies” zamieściło informację o naszej aplikacji na swoich łamach. Dzięki temu tysiące wielbicieli psów mogło dowiedzieć się o niej.

Dla nas to oczywiście potężne wsparcie reklamowe, więc dziękujemy Mój Psie, że nam tak pięknie zamerdałeś początek tygodnia i miesiąca!

Aplikacja dla psiarzy

Ekipa Dzień Dobry TVN gościła w Dziemianach – małej wiosce na Kaszubach, gdzie narodził się i powstał DingDog. Dzięki aplikacji psiarze mogą umawiać się na wspólne spacery, zdobywać przyjaźnie i… Zobaczcie, co jeszcze 🙂

Nominacja w plebiscycie Soczewki Focusa 2015 

“Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia naukowe i technologiczne! Mamy w Polsce wielu utalentowanych naukowców i wynalazców. Dwa lata temu wprowadziliśmy w naszym plebiscycie trzy kategorie, w których nominujemy ludzi zaangażowanych w ciekawe projekty badawcze.”

Wyprowadź psa na wspólny spacer z nieznajomym. Dzięki polskiej aplikacji DingDog

“Ta aplikacja na smartphonie ma połączyć dwa w jednym. Pies zawsze będzie miał kumpli do zabaw, a jego właściciel bratnią duszę do spacerów. – Wyjdź na spacer, włącz aplikację, zamelduj się i czekaj na zaproszenie na wspólny spacer albo sam poszukaj osób, które spacerują w pobliżu – tak najkrócej o swojej aplikacji DingDog mówi jej pomysłodawczyni”

DingDog, czyli Tinder dla psów

“Podaje się płeć, wiek – swoje i zwierzaka (także jego rasę). Można informować o trasie swojego spaceru, zapraszać na spacer, “śledzić” innych spacerowiczów, a także ustawić przypomnienia o szczepieniach i odrobaczaniu.”

Aplikacja DingDog dla miłośników spacerów z psami powstała na Kaszubach

“Nowa aplikacja, która powstała na Kaszubach, może być psim Facebookiem. DingDog ma już wierne grono fanów. Założenia jej twórców są proste. Chodzi o to, by dzięki aplikacji miłośnicy czworonogów mogli umawiać się na spacery, meldując się i widząc, kto i z jakim psem

DingDog – aplikacja dla „psiarzy”

“W sklepach z aplikacjami możemy znaleźć aplikacje dotyczące wszystkich aspektów naszego życia (może, prawie wszystkich). Do tego grona zaliczają się także nasi pupile. Specjalnie dla nich stworzono nową aplikację DingDog.

Spokojnie, psy nie nauczyły się jeszcze obsługiwania smartfonów. Nadal robić to muszą ich właściciele. Jednak sama aplikacja dotyczy psów. I to tych bardzo aktywnych. A, że przy okazji mogą skorzystać na tym ludzie…”

Psi Tinder

W aplikacyjnym szaleństwie powstało coś, czego jeszcze do tej pory nie było. DingDog to apka przeznaczona dla miłośników psów, którzy szukają dla swojego pupila towarzystwa. Wystarczy uruchomić program i odnaleźć na mapie chętnych do wspólnego spacerowania. Dzięki aplikacji DingDog znalezienie odpowiednich partnerów staje się bardzo proste. Umożliwia to wyszukiwarka, w której użytkownik może wyszukać psiarza z okolicy na podstawie rasy psa, płci czy wieku zarówno czworonoga jak i jego właściciela.

DingDog – czyli Tinder dla psów i ich właścicieli… Nową aplikację wymyślili Polacy

“Wychodzisz z psem na spacer i wybierasz z mapki innego spacerującego psiarza. Zapraszasz go na wspólny spacer, by psy mogły się razem wyszaleć, a i właścicielom będzie milej. Czytelnicy Metra z małej wioski na Kaszubach wymyślili fajną i prostą aplikację dla psiarzy. Nazywa się DingDog, choć w naszej redakcji ochrzciliśmy ją Psinder.”

Zakupy patriotyczne, domowy wykrywacz raka piersi, płynny pancerz… Oto najciekawsze polskie innowacje 2015 roku 

“15 polskich innowacji zostało nominowanych do Soczewek Focusa 2015 – plebiscytu, który wyłoni największe wydarzenie naukowe minionego roku w Polsce. Do plebiscytu redakcja miesięcznika “Focus” nominowała innowacje w fazie projektowej, pomysły będące już w trakcie testów, ale też i gotowe produkty. O wyróżnienie rywalizują wynalazki z obszaru medycyny, techniki i informatyki.”

TOP 5: DARMOWE APLIKACJE DLA WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT

“Zwierzęta zawsze inspirowały, nic więc dziwnego, że istnieją darmowe aplikacje dla właścicieli czworonogów. Znaleźć można naprawdę tysiące gadżetów, które służą jako rozrywka, poradniki czy plannery.”

W TOP 5, z tysięcy aplikacji, jedna aplikacja z Polski – DingDog!

Zapisz