Konkursy

Konkurs “Skarpeta lepsza od kabrioleta”

Zasady zabawy w skrócie:

  •   zabawa trwa od piątku 16 czerwca do niedzieli 18 czerwca 2017 r.
  •   każdego dnia trzy osoby wygrywają po jednej – odpowiedniej do rozmiaru swojego psa – amerykańskiej zabawce-skarpecie SlingSock
  •   żeby wygrać należy zrealizować zadanie konkursowe, które będziemy przesyłać w aplikacji DingDog, a z grona zgłoszeń konkursowych wybierzemy 3 najciekawsze, zwycięskie odpowiedzi
  •   trzeba też dołączyć do naszego stada i być zarejestrowanym użytkownikiem aplikacji DingDog
  •   żeby dołączyć do grona DingDogowców trzeba pobrać i zainstalować naszą bezpłatną aplikację ze sklepu Google (KLIK!) lub AppStore (KLIK!)
  •   wyniki będziemy ogłaszali w aplikacji, na naszym profilu Facebook i na tej stronie do godziny 21.00 każdego dnia konkursowego
  •  osoby, które w tym konkursie już wygrały nie mogą wygrać kolejnej skarpety – zapraszamy na następne konkursy 🙂

Nagrody

Nagrodami w konkursie jest 9 świetnych amerykańskich zabawek-skarpet marki Petstages. Ta rewelacyjna zabawka to połączenie piłki (ale nie musisz mieć wyrzutni, bo piłka dzięki prawom fizyki i mocy skarpety wystrzeliwuje na sporą odległość), szarpaka – wytrzymały materiał pozwala bawić się w przeciąganie, a do tego piszczy, co jeszcze zmotywuje do zabawy lekko opornych.

Każdego dnia 3 osoby wygrywają po jednej skarpecie w rozmiarze odpowiednim dla swojego psa.

 

Zadania

1.  Zadania przesyłamy Wam w aplikacji po godz. 14.00

2.  Czy wszyscy już mają zainstalowaną aplikację?! Do pobrania bezpłatnie:
Android ->https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.dingdog
iOS (iPhone) -> https://itunes.apple.com/pl/app/dingdog/id1063842978

3.  Zgłoszenia przyjmujemy do godziny 19.00.

4. Ogłoszenie wyników po 21.00 w aplikacji (do zwycięzców), na stronie konkursu i na naszym FB.

 

LAUREACI I WYNIKI

WYNIKI PIERWSZEGO DNIA

Zadanie-pytanie brzmiało: jaką najukochańszą zabawkę ZNALAZŁ SOBIE Twój pies.

Oczywiście chodziło nam o to, żeby się przekonać, jaką inwencję mają nasi przyjaciele, a przy okazji może podpowiedzieć, z czego zrobić zabawkę, która uszczęśliwi psa.

A więc dzisiaj wygrali superskarpetki Petstages:

Izabela Tryba, której pies znalazł sobie pewną górną część garderoby i pozbywszy się koronek ukochał na wieki.

Natialia Janisz, której pies znalazł rękawiczkę i od tej pory służy jako aport, szarpak, a nawet Kong.

Kasia Chojecka, której pies ma zamiłowanie do materiału typu shaggy (z tego są dywaniki łazienkowe) i świetnie sprawdza się kupowanie nakładki na mopa z tego materiału.

 

WYNIKI DRUGIEGO DNIA

Zadanie-pytanie brzmiało: jaką najukochańszą zabawkę ZROBIŁAŚ/ZROBIŁEŚ swojemu psu. 

Przyszło mnóstwo zgłoszeń. Królowały maty węchowe – wkrótce także u nas, a także przeróżne mniej lub bardziej wymyślne zabawki.

Wybraliśmy dla Was trzy fajne patenty na zabawki, które podesłały zwyciężczynie dzisiejszego konkursu i do nich powędrują czadowe skarpetki Petstages.

 

Bianka Giza

Bianka zrobiła zabawkę  z deseczek oraz butelek. Potrzebnych jest kilka starych deseczek i trzy puste plastikowe butelki o pojemności około 0,5 litra, pręt około 67 cm oraz kilka wkrętów. Jedna deska służy jako podstawa, następnie w dwóch deskach tych samych rozmiarów (każda około 45 cm wysokości) przymocowujemy pręt, na który nabijamy trzy butelki, tak żeby między prętem a podstawą było około 22 cm. Dziurki w butelkach najlepiej przebijać rozgrzanym prętem, tak aby butelki swobodnie mogły się przekręcać. Wszystkie deski należy mocno do siebie przymocować za pomocą wkrętów, a do butelek nasypać trochę smaczków. Psiak trącając łapką kręci butelki, w których znajdują się przysmaki, które wypadają. Jest to zabawka, która zajmuje mojego psiaka na długi czas. Łączy zabawkę edukacyjną ze zwykłą zabawą i za to ją uwielbiamy. Paco jest nią zachwycony! Nazwałam ją “pysznym kołowrotkiem”. W załączniku przesyłam zdjęcie wraz z wymiarami. 🙂

Kinga Titow

Kinga wykonała własnoręcznie biało-czerwony aport z dwóch 0,5l butelek po wodzie mineralnej i dwóch koszulek bawełnianych. Koszulki tniemy na odpowiedniej wielkości kawałki, oplatamy butelki i zaszywamy. W zależności od upodobań butelki mogą być zakręcone i nafaszerowane drobnymi kamyczkami – dla efektu dźwiękowego, bądź puste – dla psiaków uwielbiających dźwięk zgniatanych butelek

Po bokach dla ozdoby doszywamy pocięte na wąsie paski kawałki koszulki i formujemy frędzelki. Przesyłam zdjęcia.

Justyna Pasierb

Justyna proponuje nafaszerować pudełka od jajek i związać je sznurkiem. Zapewne rozszarpywanie też uspokoi niejednego nerwusa.

 

WYNIKI TRZECIEGO DNIA

Pomysł i porada dla wszystkich – kupujcie pluszaki na lumpeksach/ciucholandach 🙂 To fajny sposób na tanią zabawkę, a do tego drugie życie jakiegoś niekochanego pluszaka. No, niestety, życie to może być niezwykle krótkie 😉 , ale przynajmniej jeszcze raz sprawią komuś radość 🙂

Ale do rzeczy 🙂 Skarpety Petsages dzisiaj wygrały:

Basset Bajer i Ewelina – piękna opowieść <3

Trufel i edgra74 – maltańczyk, który kocha frisbee 🙂

Paulina Janucik – fajne opowiadanie 🙂

 

Kto nie wygrał tych fajnych skarpet, a ma na nie ochotę (szczerze polecamy!) może je sobie kupić (nie są wcale takie drogie jak na jakość Petstages) np. w Karusku (KLIK!) lub w Kar-ma (KLIK!)

Gratulujemy wszystkim! Nawet tym, którym się w tej edycji nie udało. Oczywiście zostańcie z nami, bo wkrótce na pewno będą kolejne okazje, by bawić się z DingDogiem. Tymczasem życzymy miłych spacerów i nowych, fajnych znajomych!

REGULAMIN

§ 1. WARUNKI OGÓLNE

1.1 Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie organizowanym przez DingDog sp. z o.o., organizowanego w ramach konkursu prowadzonego w aplikacji DingDog.

1.2 Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

1.3 Użyte w regulaminie określenia: 1) Konkurs – konkurs “Skarpeta lepsza od kabrioleta”; 2) Praca konkursowa – zadanie do wykonania; 3) Uczestnik – osoba pełnoletnia, spełniająca warunki określone w regulaminie 4) Organizator i sponsor nagrody: DingDog sp. z o.o., ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

1.4 Konkurs rozpoczyna się w dniu 16.06..2017 roku i trwa do dnia 18.06.2017 roku.

1.5 Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że uczestnik zgadza się na warunki Konkursu określone w niniejszym Regulaminie.

1.6 Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane przez Organizatora dla celów niniejszego konkursu w celu komunikacji Organizatora z Uczestnikiem. Ponadto Organizator zastrzega sobie możliwość wykorzystania danych osobowych w celach marketingowych na rzecz Organizatora.

1.7 Przetwarzanie danych osobowych będzie obejmować następujący zakres danych: imię i nazwisko, wiek, adres e-mail, adres do wysyłki nagród (zwycięzcy), numer telefonu.

1.8 Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 10, poz. 926 z późn.zm.)

1.9 Uczestnik akceptując niniejszy Regulamin wyraża także zgodę na publikowanie nadesłanych prac konkursowych na fanpage’u DingDog, stronie dingdog.pl. Zgłaszenia w inny sposób, niż opisany w ogłoszeniu o konkursie Organizatora, nie będą brane pod uwagę i mogą zostać usunięte przez Organizatora bez dodatkowego powiadomienia.

1.10 Uczestnik w ramach otrzymanej nagrody w Konkursie automatycznie udzieli z chwilą przyznania nagrody w Konkursie Organizatorowi nieodpłatnej, nieograniczonej terytorialnie ani czasowo licencji wyłącznej na publiczne udostępnianie pracy konkursowej przez Organizatora na stronie DingDog.pl oraz portalu społecznościowym Facebook na potrzeby realizacji i promocji Konkursu, jak również na wszystkie czynności konieczne dla udostępnienia zdjęcia i realizacji Konkursu, w tym w szczególności wprowadzania do sieci komputerowych, Internetu, wielokrotne utrwalanie i zwielokrotnianie historii każdą techniką oraz na przygotowywanie na swoje potrzeby, w szczególności na obróbkę redakcyjną i komputerową;

1.11 Konkurs nie jest organizowany z udziałem ani też sponsorowany przez właściciela serwisu Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc., jego użycie na potrzeby Konkursu następuje zgodnie z postanowieniami Regulaminu Serwisu. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować do Organizatora.

§ 2. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

2.1 Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie pracy konkursowej na zadany temat.

2.2 Praca musi być zgodna z zadaniem konkursowym.

2.3 Poprzez przystąpienie do konkursu, Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu i oświadcza, że jest jedynym autorem pracy konkursowej i posiada pełnię praw autorskich i pokrewnych do niej, oraz, że praca konkursowa nie narusza praw osób trzecich.

2.4 Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, mające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, które ukończyły co najmniej 18. rok życia.

2.5 Pracownicy Organizatora oraz osoby bezpośrednio i pośrednio związane z organizacją Konkursu nie mogą w nim uczestniczyć.

2.6 Uczestnicy podający niewłaściwe bądź nieprawidłowe informacje o sobie lub zgłaszające do udziału inne osoby, nie otrzymują nagrody.

2.7 W przypadku stwierdzenia, że Uczestnik nie spełnia któregokolwiek z warunków określonych w niniejszym Regulaminie, Uczestnik taki zostanie wykluczony z Konkursu i utraci ewentualne prawo do nagrody w Konkursie.

2.8 W przypadku zakwalifikowania Uczestnika do grona laureatów, Uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie przez Organizatora jego pracy oraz imienia i nazwiska jako Laureata Konkursu na stronie Konkursu oraz stronie internetowej Organizatora.

§ 3. PRZEBIEG KONKURS

3.1. W celu wyłonienia laureatów Konkursu oraz zapewnienia prawidłowego jego przebiegu, Organizator powoła komisję konkursową (dalej ,,Komisja Konkursowa”) w dwuosobowym składzie.

3.2. Zgłoszenia w Konkursie można dokonywać w terminie 16.06.2017 r. – 18.06.2017r. Wyłonienie laureata Konkursu (zwycięzców) zostanie dokonane najpóźniej do godz. 21.00 każdego dnia konkursu.

3.3. Wyłonienie laureata Konkursu przeprowadza powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa, która wybiera codziennie trzy najlepsze prace konkurowe, przyznając im miejsca od pierwszego do trzeciego.

3.4 W konkursie jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę – laureat poprzednich dni nie może wygrać w dniach kolejnych.

3.5. Lista laureatów będzie publikowana na stronie portalu społecznościowego Facebook i stronie DIngDog.pl.

3.6. Każdemu uczestnikowi udostępniającemu swoje dane, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz możliwości ich poprawiania lub prawo do ich usunięcia.

3.7. Uczestnicy Konkursu podszywający się pod osoby trzecie np. celem zwiększenia swych szans w Konkursie będą automatycznie usuwani z udziału w Konkursie i nie będzie im przysługiwać nagroda w Konkursie.

3.8. W konkursie nie będą uwzględniane prace konkursowe zawierające określenia lub zwroty powszechnie uznane za wulgarne lub obraźliwe albo naruszające dobra osobiste lub prawa osób trzecich.

3.9. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie osób, które nie przestrzegają postanowień Regulaminu lub przepisów prawa w zakresie objętym Konkursem.

§ 4. NAGRODY

4.1. Fundatorem nagrody jest DingDog sp. z o o.

4.2. Laureaci Konkursu nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie.

4.3. Nagrody: 9 zabawek firmy Petstages SlingSock w różnych rozmiarach, dopasowanych do wielkości psa.

4.4. Laureaci zostaną powiadomieni przez organizatora konkursu o wyniku konkursu.

4.5. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do weryfikacji tożsamości Uczestników / Laureatów na podstawie aktualnego dowodu tożsamości.

4.6. Warunkiem wydania nagród jest dobrowolne podanie danych do wysyłki nagrody. Nagroda zostanie wysłana do Laureata w ciągu 30 dni od podania przez niego danych do wysyłki, przy czym w przypadku braku podania przez laureata takich danych w ciągu 30 dni od chwili publikacji listy laureatów, laureat ten traci prawo do nagrody, która pozostanie w dyspozycji Organizatora.

§ 5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

5.1. Organizator upoważnia Komisję Konkursową do podejmowania decyzji w sprawie wykluczenia Uczestników z Konkursu.

5.2. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia Konkursu.

5.3. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.

§ POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

6.1 Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej, najpóźniej w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia wyników danej edycji Konkursu, na adres Organizatora: DingDog Sp.zo.o ul. Odolańska 38, 02-563 Warszawa z dopiskiem o treści: Reklamacja – Konkurs „Warsaw Dog Days”.

6.2 Reklamacje należy wysłać listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Decyduje data stempla pocztowego.

6.3 Pisemna reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres i numer telefonu, jak również dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.

6.4 Reklamacje rozpatrywane będą przez Komisję. Komisja będzie rozpatrywać reklamacje uczestników na podstawie Regulaminu.

6.5 Komisja rozpatrzy reklamację w terminie 15 dni od dnia jej doręczenia

6.6 Osoba zgłaszająca reklamację otrzyma decyzję Komisji na piśmie na adres podany przez uczestnika w reklamacji, a stosowny list z decyzją zostanie nadany bezzwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Read More