DingDogowcy

Eden – mimo że zezolkiem, wszystko nareszcie dobrze widzę :)

Hej, jestem Eden i chciałabym zająć Wam chwilkę swoją opowieścią.

Jestem jeszcze małym dzieckiem, bo mam dopiero trzy latka i bardzo mało pamiętam. Nie jestem na przykład pewna, gdzie się urodziłam i co robiłam jak byłam malusia. Pamiętam jednak, że miałam domek, w którym mieszkali mili ludzie. Było tam naprawdę super! Ale kiedyś wszystko się pozmieniało i ten domek wcale nie był przyjemnym miejscem. Byłam bita, chodziłam głodna i pamiętam, że nie mogłam nawet przytulać się do nikogo, bo zaraz mnie popychano w kąt. I tak żyłam przez jakiś czas, aż w końcu taki duży pan wywiózł mnie do lasu i zostawił samą…

Później trafiłam do miejsca, gdzie było dużo piesków i z jednym bardzo się polubiłam, ale to jednak było dość smutne miejsce. Opiekowały się nami sympatyczne panie, które przynosiły nam jedzonko, dawały pić i czasami zabierały na spacery. Tylko, że wszyscy byliśmy tam bardzo smutni, bo czegoś nam brakowało.

Eden - królowa kundelekSzybko okazało się, że nie brakowało nam czegoś, a kogoś. Pewnego dnia odwiedziło mnie dwóch chłopców, którzy bardzo ucieszyli się na mój widok. Nie byłam pewna czego ode mnie chcą, gdy zapinali mi jakiś dziwny sznurek do szyi i zabierali do miejsc, w których nigdy nie byłam.

I wiecie co? Te miejsca , których nie znałam, i których tak bardzo się bałam, teraz są moim domkiem i uwierzcie mi – jest super! Teraz niczego się nie boję, a wiecie co najbardziej kocham? Jak już zamykają mi się oczka i jestem bardzo śpiąca, to wygłupiam się, że jest mi smutno spać samej, albo że śnią mi się jakieś koszmary i wtedy mogę wskoczyć do łóżeczka! A w tym łóżeczku jest tak cieplutko.. jest tak przyjemnie…, że mogłabym nic więcej nie robić tylko spać w tym łóżeczku i odsłaniać brzuszek, bo bardzo lubię łaskotki.

Chciałabym, żeby każdy piesek na tym świecie znalazł dom, w którym nikt nie będzie go bił i nikt nie będzie przypinał mu łańcucha do szyi. Bo przecież my też mamy serduszka i nie chcemy płakać zbyt często…

Jeśli chcesz poznać Eden osobiście, to królowa mieszka w Krakowie, a w naszej aplikacji ma nick:
krolowaeden

Wirtualnie możesz ja odwiedzić na Instagramie: http://instagram.com/krolowaeden

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Read More