Recenzje

Butelka bobble Infuse – test (wideo)

Trafiły do nas butelki bobble Infuse. Oczywiście nie przypadkiem. UWIELBIAMY takie rzeczy – ekoligiczne, piękne, przydatne. Co ważne – butelkę (inny model) używaliśmy już wcześniej. Sprawdzała się świetnie! Dlaczego kupiliśmy butelkę bobble?

Po pierwsze – chroni środowisko. Jeden fltr to 300 butelek wody w plastiku!
Po drugie: jest wolna od BPA (biosfenolu A), ftalanów i PCV (polichlorku winylu), a do tego można ją myć w zmywarce.
Po trzecie: oczyszcza zwykłą wodę kranową z zanieczyszczeń organicznych i chloru, co w naszym wypadku jest naprawdę ważne, bo wodę z kranu mamy BARDZO KIEPSKĄ.
Po czwarte: uwielbiamy dobry design i jest to rzecz nie byle jaka. Zaprojektował ją świetny projektant Kariim Rashid ->  http://www.karimrashid.com/. Fajnie jest mieć coś, co stworzył ktoś taki 🙂

Na testy trafiła butleka model Infuse, który tym różni się od innych, że można wyjąć filtr i zostawić siteczko. Dzięki temu można zmiksować sobie swój własny smak wody nie zapychając ustnika.

Na filmie prezentujemy jak się sprawuje w domu.

W podróży czy na wycieczkach sprawuje się równie dobrze. Człowiek bezpieczniej się jednak czuje, gdy mu przychodzi pić z przygodnego kranu. No i skończyło się dźwiganie plastiku w placakach, a kranówka jest wszędzie! W Infuse – w porównaniu z naszym starym modelem – fajne jest też to, że ma solidny, gumowy (i ładny) korek-osłonkę, która zostaje na butelce podczas picia. Dzięki temu się nie gubi, a w plecaku nie trzeba się martwić o jakieś wycieki.

Na koniec jeszcze ze strony www.waterbobble.pl wrzucamy Wam jak to się zaczęło, bo i z tego powodu przyjemniej nam pić wodę z butelek bobble.

W 2008 roku nasi założyciele, Richard i Stephanie Smiedt, projektowali produkt w Azji, kiedy przeszli obok wysypiska, na którym piętrzyły się odpady z produkcji. Ogromna skala tego zjawiska, zaparła im dech w piersiach (całkiem dosłownie). Pole to było uzmysłowieniem tego, co często wydaje się niewidoczne – znaczenia produkcji i konsumpcji. Richard i Stephanie poczuli się w obowiązku pójść w inną stronę. Efektem ich prac stała się bobble.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Read More